Hakkında

Diyetisyen Seda Erdem Kimdir ?

Online ve yüz yüze diyet programları dışında B-fit gibi çeşitli spor merkezlerinde haftalık seminerlerini sürdürmektedir.

Sakarya Üniversitesi ile birlikte yürütülen bebek ve çocuk gelişimine yönelik hazırlanmış Büyük Aile Eğitim setlerinde bebek ve çocuk beslenmesi bölümlerinin yazarıdır.

Büyük Aile Eğitim projesi kapsamında okul çağı, okul öncesi çağı ve üstün zekalı çocuk gruplarına beslenme eğitimi vermektedir.

Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden Onur Derecesi kazanarak mezun olmuştur.

Obezite diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, çocuk metabolizma hastalıklarında beslenme, diyabette beslenme konuları üzerine çeşitli seminerlere katılarak kendi alanında kendini geliştirmiştir.

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Bahçelievler Devlet Hastanesi, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, Özel Tuzla Hastanesi, Özel Pendik Şifa Hastanesi ve Özel Maltepe Hastanesi ile birlikte 9 farklı hastanede, poliklinik, klinik, yoğun bakım, toplu beslenme sistemleri eğitimleri alarak deneyim edinmiştir.

Şu anda kendi ofisinde sağlıklı yaşam ve beslenme üzerine hizmet vermektedir.

Neden Diyetisyen Seda Erdem ?

Beslenme yaşamımızın temel kaynağıdır. Nefes almak, uyumak gibi temel bir ihtiyaçtır. Fakat hayat koşturması, çeşitli psikolojik ve fizyolojik nedenler, sedanter yaşam tarzı gibi pek çok nedenden ötürü hayatımızda bu kadar önemli yeri olan ‘’ Beslenme ‘’ yi yanlış biçimde kullanıyoruz.

Çoğunlukla hatayı nerede yaptığımızı bilmiyor ve yanlış diyet modellerine yöneliyoruz.

İşte tam bu noktada size yardımcı olmak için buradayım ;

Program sürecinde her hafta yapacağımız görüşmelerde sizleri dinliyor ve tamamen size özel çözümler getirerek diyetinizi düzenliyorum.

Ofisimizde bulunan ölçüm cihazımızla her hafta kas, yağ, ağırlık, hücre içi ve hücre dışı sıvı ölçümlerinizi yapıyorum.

Gerekli gördüğümüz taktirde ise yemekleri özel mutfağımızda diyetinize uygun hazırlayıp size ulaştırıyoruz.

Online diyet kolaylığı ile Türkiye’nin her yerine ulaşım şansı sunuyorum.